ONLINE KUNSTVEILING ART GALLERY VOÛTE

KIJK | BIED | WIN

Online, veilig en vertrouwd bieden op geselecteerde kunstwerken. Inclusief de mogelijkheid tot bezichtiging vooraf.

Art Gallery Voûte maakt ruimte voor nieuwe kunstwerken. Daarom heeft u nu de kans om op geselecteerde kunstwerken onder de normale verkoopprijs te bieden. Bekijk hier de catalogus. Doe dus snel een bod op de voor u mooiste item(s). Bezichtiging kan in de galerie in Schiedam, zaterdag en zondag. Op andere dagen op afspraak. Laat ons vantevoren weten dat u langskomt voor een specifiek kunstwerk, dan zorgen wij dat het kunstwerk in de galerie voor u klaar staat.

OnlineKunstveiling.nl

Rene Jacobs
Rene Jacobs Meisje met de parel

385

René Jacobs
Meisje met de parel
50 x 60 cm

Richtprijs 850 Euro
Minimum bod 400

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 385
Of bel 010-455 15 61 of mail naar edwin@artgalleryvoute.com

Rene Jacobs schilderijen

171
Rene Jacobs
De voetballers
Olieverf op linnen
20 x 80 cm
Richtprijs 800 Euro per stuk
Startbod: 400 Euro per stuk
BIED MEE o.v.v. kavelnummer 171.

Rene Jacobs schilderij

388

René Jacobs
80 x 120 cm
Richtprijs 1950 Euro
Minimum bod 750

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 388

Rene Jacobs schilderij

387

René Jacobs
Zaterdagmiddag
50 x 70 cm
Richtprijs 1250 Euro
Minimum bod 500

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 387

386

René Jacobs
Lingo
30 x 60 cm
Richtprijs 800 Euro
Minimum bod 350

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 386

Rene Jacobs schilderij

368

Rene Jacobs
Passaporte for favor
Olieverf op linnen
87 x 68 cm
Richtprijs EUR 1500
Minimum bod 750

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 368

Rene Jacobs Torremolinos in Heaven

118
René Jacobs
Litho, oplage 150
80 x 100 cm inclusief lijst
Torremolinos in Heaven
Richtprijs 400 - 500 Euro
Minimum bod 200 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 118