ONLINE KUNSTVEILING ART GALLERY VOÛTE

KIJK | BIED | WIN

Online, veilig en vertrouwd bieden op geselecteerde kunstwerken. Inclusief de mogelijkheid tot bezichtiging vooraf.

Art Gallery Voûte maakt ruimte voor nieuwe kunstwerken. Daarom heeft u nu de kans om op geselecteerde kunstwerken onder de normale verkoopprijs te bieden. Bekijk hier de catalogus. Doe dus snel een bod op de voor u mooiste item(s). Bezichtiging kan in de galerie in Schiedam, zaterdag en zondag. Op andere dagen op afspraak. Laat ons vantevoren weten dat u langskomt voor een specifiek kunstwerk, dan zorgen wij dat het kunstwerk in de galerie voor u klaar staat.

OnlineKunstveiling.nl

Velimir Trnski
Velimir Trnski painting

418

Velimir Trnski
Litho
45 x 73 cm

Richtprijs EUR 750
Minimum bod EUR 200

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 417

Of bel 010-455 15 61 of mail naar edwin@artgalleryvoute.com

Velmir Trnski painting

95

Velmir Trnski
Gemengde techniek op linnen
42 x 91 cm
Una Storia

Richtprijs 2000 Euro
Minimum bod: 500 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 95

Velmir Trnski

31

Velimir Trnski
Olieverf op linnen
65 x 100 cm
Megi

Richtprijs 3500 Euro
Bieden vanaf 900 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 31

Velmir Trnski painting

54

Velimir Trnski
Olieverf op linnen
65 x 100 cm
Depart

Richtprijs 3500 Euro
Bieden vanaf 1250 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 54