ONLINE KUNSTVEILING ART GALLERY VOÛTE

KIJK | BIED | WIN

Online, veilig en vertrouwd bieden op geselecteerde kunstwerken. Inclusief de mogelijkheid tot bezichtiging vooraf.

Art Gallery Voûte maakt ruimte voor nieuwe kunstwerken. Daarom heeft u nu de kans om op geselecteerde kunstwerken onder de normale verkoopprijs te bieden. Bekijk hier de catalogus. Doe dus snel een bod op de voor u mooiste item(s). Bezichtiging kan in de galerie in Schiedam, zaterdag en zondag. Op andere dagen op afspraak. Laat ons vantevoren weten dat u langskomt voor een specifiek kunstwerk, dan zorgen wij dat het kunstwerk in de galerie voor u klaar staat.

OnlineKunstveiling.nl

Velimir Trnski
Velimir Trnski painting

418

Velimir Trnski
Litho
45 x 73 cm

Richtprijs EUR 750
Minimum bod EUR 200

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 417

Breng uw bod uit via de Online Kunstveiling pagina op de website van Art Gallery Voûte, onder vermelding van het kavelnummer. Wij sturen u dan een bevestiging van uw bod per email.

Velmir Trnski painting

95

Velmir Trnski
Gemengde techniek op linnen
42 x 91 cm
Una Storia

Richtprijs 2000 Euro
Minimum bod: 500 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 95

Velmir Trnski

31

Velimir Trnski
Olieverf op linnen
65 x 100 cm
Megi

Richtprijs 3500 Euro
Bieden vanaf 900 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 31

Velmir Trnski painting

54

Velimir Trnski
Olieverf op linnen
65 x 100 cm
Depart

Richtprijs 3500 Euro
Bieden vanaf 1250 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 54