Nieuw

1300
Herman Brood
The Lawyer
Mixed media op linnen, 100 x 120 cm
Richtprijs EUR 7900
Minimum bod EUR 5500
Bied mee o.v.v. kavel nummer 1300

1200
Ruud de Wild
I BELIEVE
Acryl op linnen, 120 x 100 cm
Richtprijs EUR 6500
Minimum bod EUR 5500
Bied mee o.v.v. kavel nummer 1200

2507
Notenhouten console. Italie. Marmeren blad. 19e eeuw. 140 cm breed, 80 cm hoog. Richtprijs EUR 2500. Minimum bod EUR 1200
BIED MEE o.v.v. kavel nummer 2507

950
Kees Salentijn
Acrylverf op linnen
100 x 90cm
Richtprijs EUR 6,500
Minimum bod 4,500
Bied mee o.v.v. kavelnummer 950

821
Annemarie Voûte
I love Nice
Lambda art photo on dibond, 115 x 115 cm
Richtprijs EUR 2500
Minimum bod EUR 950
Bied mee o.v.v. kavel nummer 821

860
Ton Voortman
La Grande Horizontale
Brons
Edition: 5
Hoogte: 115 cm

Richtprijs EUR 16,500
Minimum bod EUR 11,500
Bied mee o.v.v. kavelnummer 860

829
Seulement Femmes Photography
Une nuit à Anvers II
Lambda print op dibond
125x60 cm
Richtprijs EUR 1950
Minimum bod EUR 850
Bied mee o.v.v. kavelnummer 829

Kim de Molenaer. Bodyshot. Model: Zoe. 80x60 cm
Originele foto op fotopapier inclusief lijst.
Richtprijs EUR 2850. Minimum bod EUR 2000
Bied mee ovv kavelnummer 800

815
Herman van Veen. Wat zonder hem ondraaglijk scheen. Mixed media on canvas, 80x100 cm.
Richtprijs EUR 9500. Minimum bod EUR 6200.
Bied mee o.v.v. kavel nummer 815

370
Jacques Tange
Reis naar de overkant van de stad
85 x 105 cm
34/100
Richtprijs EUR 950
Minimum bod 450
BIED MEE o.v.v. kavel nummer 370

803
Clemens Briels
Les Isles Flottants de Carribbean
Inclusief luxe lijst 110 x 121 cm
Editiie H.C. 2/5
Richtprijs EUR 1250. Minimum bod EUR 500
Bied mee ovv kavel nummer 803

870
Tramstation
Olieverf op linnen
100 x 80 cm
Richtprijs EUR 19,500
Minimum bod 12,500
Bied mee o.v.v. kavelnummer 870

601
Greyhoud, messing, 140x40 cm
Richtprijs EUR 3500
Minimum bod EUR 1500
BIED MEE o.v.v. kavel nummer 601

826
Seulement Femmes Photography
Soirée en Rouge
Lambda print op dibond
80x120 cm
Richtprijs EUR 2250
Minimum bod EUR 950
Bied mee o.v.v. kavelnummer 826