Verkocht

387
René Jacobs
Zaterdagmiddag, 50 x 70 cm
VERKOCHT

609

VERKOCHT
Brons
3 cm

751

Shakeel. Hope.
Olieverf op linnen, 70x100 cm.
VERKOCHT

95

Velmir Trnski
Gemengde techniek op linnen
42 x 91 cm
Una Storia
VERKOCHT

408
Sarah van der Pols
Mixed media op papier, 40 x 50 cm
VERKOCHT

22
Willemien Fransen
Brons
28 cm hoog
Uitvliegende zwanen
VERKOCHT

1453
Bert Nienhuis
Aquarel
60 x 60 cm
Richtprijs EUR 1100
Minimum bod EUR 350
Bied mee o.v.v. kavel nummer 1453

372
Huub Middeldorp
Strand
Olieverf op linnen, 60 x 70 cm
VERKOCHT

750

Shakeel. Bookshelf.
Olieverf op linnen, 70x55 cm. Inclusief lijst.
VERKOCHT

54
Velimir Trnski
Olieverf op linnen, 65 x 100 cm
Depart
VERKOCHT

820
Herman Brood
Test Pilot
Mixed Media op canvas, 100 x 100 cm
VERKOCHT

603
Anthon Hoornweg
Sneeuwuil

608
Anthon Hoornweg
Eddy, Sneeuwuil

Ton Schulten
Herfsttooi, Zeefdruk, 18/150
80 x 100 cm
Richtprijs 1350 Euro
Minimum bod: 500 Euro

BIED MEE o.v.v. kavel nummer 500

825
Ruud de Wild
Oh Yeah The Grass is Green
Acryl op linnen, 200 x 70 cm
Richtprijs EUR 6600
Minimum bod EUR 4800
Bied mee o.v.v. kavel nummer 825

320
Henk Vierveijzer
Zeefdruk, 67 x 67 cm
VERKOCHT

810

Joop Polder. Ondergaande zon.
Olieverf op linnen, 70x50 cm.
VERKOCHT

185
Benedetto Poma
Acryl op paneel, 25 x 50 cm
Collegiata di San Sebastiano
VERKOCHT

393
Ruben Rodriguez
Olieverf op paneel, 50 x 40 cm
VERKOCHT

Clemens Briels
Imagines de la diaspora de nuestres mentes
Handgeschept papier op linnen
110 x 110 cm
VERKOCHT

380

Joop Polder
Paleis aan zee
Gouache
60 x 70 cm inclusief luxe lijst
VERKOCHT

900
René Jacobs
Unox